Bizim Kırşehir Haber Sitesi

BAŞKAN YILMAZ, ÖĞRENCİLERLE İFTAR AÇTI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BAŞKAN YILMAZ, ÖĞRENCİLERLE İFTAR AÇTI
205
09 Nisan 2022 - 2:57
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, iftarını Mucur’da bulunan Elvin Buğra Aslan Yurdu’ndaki öğrencilerle birlikte açtı.

Elvin Buğra Aslan Yurt Müdürü Tuncay Haskılıç tarafından karşılanan Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz ve Ak Parti Mucur İlçe Başkanı Oğuzhan Gündüz öğrencileri selamladıktan sonra onlarla birlikte iftarını açtı.

Daha sonra Yurt Müdürü Tuncay Haskılıç’la birlikte öğrencilerle sohbet eden Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz onların sorunlarını dinledi. Okul, ilçe merkezi ile yurt arasında ulaşım sorunu yaşadıklarına işaret eden bir grup öğrenci Başkan Yılmaz’dan bu sıkıntılarının giderilmesi konusunda yardım istediler.

Öğrencilere belediye olarak yapacakları çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Yılmaz,  atık su ve kanalizasyon gibi yer altından geçen çalışmaları yenileyeceklerini söyledi. TOKİ ve hastane inşaatının bitmek üzere olduğunu hatırlatan Başkan Yılmaz, “Yer altı çalışmalarımızı tamamladıktan sonra asfalt ve kaldırımları yenileyeceğiz. Millet Parkımızda yakında başlayacak. En kısa sürede ilçemizi tanınmayacak hale getireceğiz” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Yılmaz, yemekhane personeli ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra yurttan ayrıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.