Bizim Kırşehir Haber Sitesi

BAŞKAN YILMAZ, KYK ÇALIŞANLARINDAN DESTEK İSTEDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BAŞKAN YILMAZ, KYK ÇALIŞANLARINDAN DESTEK İSTEDİ
128
05 Mayıs 2023 - 20:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

14 Mayıs’a sayılı günler kalırken seçim çalışmaları son hızla devam ediyor.

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz dünya lideri Erdoğan ve iki milletvekili için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Elvin Buğra Aslan Yurdu çalışanlarından destek istedi.

14 Mayıs ‘ta yapılacak olan seçimin önemine dikkat çeken Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, belediye olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Elvin Buğra Aslan Yurdu’nu ziyaret eden Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz ve Kadın Kolları Başkanı Sıdıka Ballı ve yönetimi Mucur’a yapılan hizmetleri anlattılar.

‘Milletvekili Adayımız Necmettin Erkan ve Dr. Osman Aslan’ın selamını getirdim’ diyen Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz,“Milletvekili Adaylarımızın sizlere selamları var. Bu seçim ülkemiz için bizim için çok önemli. Ya var olacaksınız ya da bu birliği bitirip farklı aleme gideceksiniz. Necmettin Erkan bey şehrimiz için çok önemli. Ankara’yı bilmezseniz bürokrasiyi bilmezseniz hizmet getiremezsiniz. Yerinde ve genel yönetim kuvvetli ise hizmet alırsınız. İş memleket meselesi. Bu seçimi 2- 0 almaya ramak kaldı. Osman Aslan’da bu memleketin adamı. Sizlerden ALLAH razı için yardım talep ediyorum. Belediyemizin bir tane kepçesi, bir tane otobüsü yoktu. Bunların tamamının sıfırını aldık. Söz verdik belediye binasını yaptık. Söz verdik iki tane sıfır fırınımız oldu. Güneş panel sistemini kurduk. Bunlar güçlü iktidarla oluyor. İlçemize yakışır bir hastaneyi halkımızın hizmetine sunduk. Yerel ve genel yönetimin güçlü olmasıyla hizmet alabiliyorsunuz. Yeni sondajlar vurdurduk. İçme suyumuzu daha kaliteli hale getirdik. Altyapının tamamını değiştiriyoruz. 35 km sıcak asfalt atacağız. Kaldırımları yeniliyoruz. Güçlü iktidar güçlü yerel yönetim ve güçlü vekillerle oluyor. Millet Bahçemizi en kısa sürede halkımızın hizmetine kazandıracağız. TOKİ konutlarını ilçemize kazandırdık. Organize Sanayi Bölgemizi ilçemize kazandıracağız” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.