Bizim Kırşehir Haber Sitesi

YOLLARDA DENETİMLER ARTIRILDI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
YOLLARDA DENETİMLER ARTIRILDI
136
26 Haziran 2023 - 22:08
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vatandaşlarımızın Kurban Bayramı tatili süresince güvenli bir şekilde yolculuk yapabilmesi için Kırşehir genelinde gerekli tedbirler alındı.

Polis uygulama noktasındaki denetimleri yerinde görerek inceleyen Kırşehir Valisi H. Mete Buhara, vatandaşların bayram tatili süresince güvenli bir şekilde yolculuk yapabilmesi için Kırşehir genelinde tüm tedbirleri aldıklarını söyledi.

Uygulama noktasındaki personelin çalışmalarını yerinde görerek, durdurulan araçlardaki sürücülerimizi trafik kurallarına uyma konusuna hassasiyet göstermeleri yönünde uyaran Vali Buhara, “Bilindiği gibi, Kurban Bayramı nedeniyle verilen 9 günlük tatil başladı. Bayramlarda trafik yoğunluğu normal günlerin üzerine çıkmaktadır. Bu nedenle bugün, uygulama noktasındaki çalışma arkadaşlarımıza uğrayarak denetimleri yerinde gördük. Trafikte seyreden vatandaşlarımıza hayırlı yolculuklar diledik. Denetimlerimiz tatil boyunca hem emniyet hem de jandarma teşkilatımız mensuplarımızca devam edecektir. Bayram sevincimiz hüzne dönmesin. İlimiz genelinde gereken tüm tedbirleri aldık. Bütün sürücülerimizden kurallara uyarak, yolculuklarını sağlıklı bir şekilde tamamlamalarını istiyoruz” dedi.

Emniyet Müdürü Murat Türesin ve İl Jandarma Komutanı J. Alb. Sadık Gülecen’in de yer aldığı programda Vali H. Mete Buhara, araçlardaki vatandaşlarımızın ve milletimizin huzurlu bir bayram geçirmesi için büyük bir özveriyle çalışan personelin Kurban Bayramını tebrik etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.