Bizim Kırşehir Haber Sitesi

YENİ YIL MESAJI YAYINLAYAN MUSTAFA ÇELİK: “ÇEVRE DOSTU PROJELERE ÖNCELİK VERECEĞİZ”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
YENİ YIL MESAJI YAYINLAYAN MUSTAFA ÇELİK: “ÇEVRE DOSTU PROJELERE ÖNCELİK VERECEĞİZ”
72
30 Aralık 2023 - 22:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Kırşehir Belediye Başkan A. Adayı Mustafa Çelik yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Cumhuriyetin 100. yılını idrak ettiğimiz 2023 yılının hem Türkiye hem de dünya için çok zor geçtiğini hatırlatan AK Parti Kırşehir Belediye Başkan A. Adayı Mustafa Çelik, “AK Parti olarak ülkemizi ve Kırşehir’imizi daha da ileri taşıma azmi ve kararlılığıyla sizlerin karşısındayız” dedi.

Filistin’de yaşanan insanlık dramının tüm Türk ve İslam aleminin içini acıttığına dikkat çeken AK Parti Kırşehir Belediye Başkan A. Adayı Mustafa Çelik yeni yıl nedeniyle yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi: “Siz değerli hemşerilerimin desteği ve güveniyle altyapıdan kültür-sanata, eğitimden ekonomiye kadar her alanda daha güçlü bir ülke için güçlü bir Kırşehir için çalışacağız. Ayrıca, şehrimizin doğal güzelliklerini koruyarak çevre dostu projelere öncelik vereceğiz.
Yaşadığımız şehrimiz, zengin tarihi ve kültürel mirasıyla dikkati çeken bir şehirdir. Bu zenginlikler ve mirasla geleceğe yürüyeceğiz, modern vizyonumuzla gelecekte güç olacağız.

“Bizim için Kırşehir sadece bir coğrafya değil, aynı zamanda birlikte yaşamak için paylaştığımız bir değerler manzumesidir. Şehrimizi daha ileri taşımak, sizlerin refahını artırmak, çocuklarımızın güvenli bir ortamda büyümesini sağlamak en temel hedefimizdir.
Şehrimizde yaşayan her bir bireyin görüşleri, beklentileri ve ihtiyaçları benim için son derece değerlidir. Hep birlikte Kırşehir’i daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha kalkınmış bir yer haline getireceğimize inanıyorum. Bu nedenle çalmadık kapı elini sıkmadığımız hemşeri bırakmayacağız”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.