Bizim Kırşehir Haber Sitesi

VALİ BUHARA’YA KIRŞEHİR MEDYASI’NDAN ZİYARET

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
VALİ BUHARA’YA KIRŞEHİR MEDYASI’NDAN ZİYARET
197
14 Haziran 2022 - 0:44
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Kırşehir Valiliği’ne atanan H. Mete Buhara’ya Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti’nden ziyaret gerçekleştirildi.

Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yeni Aşıkpaşa ile Umut Gazetesi’nin Sorumlusu Mehmet Emin Turpçu, Bizim Kırşehir Gazetesi’nin Sahibi Nurettin Turunç, Memleket ve Yeşilyurt Gazetesi’nin Sahibi Murat Sürmeli, Pusula Haber Sitesi’nin Sahibi Hüsnü Arıöz, Köşe Yazarı ve Milli Sporcu Zafer Çam, Halk Kültürü Araştırmacısı ve Köşe Yazarı Gürsel Seçilmiş, Şair ve Yazar İbrahim Düğer, DHA Muhabiri Fahrettin Toker ve basın mensupları Kırşehir Valisi H. Mete Buhara’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

Göreve başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen Kırşehir ve Kırşehir Halkı’nı sevdiğine işaret eden Kırşehir Valisi H. Mete Buhara, şehre hizmet edebilmek için elinden gelen gayreti göstereceğine dikkat beylikdüzü escort çekti.

Halkla iç içe bir yönetim tarzı sergileyeceği mesajı veren Kırşehir Valisi H. Mete Buhara, basın mensuplarından yapacakları çalışmalara destek olmalarını istedi.

Özellikle Ahiliği ön plana çıkarmaya çalışacaklarına dikkat çeken Vali H. Mete Buhara, Cacabey Cami’nin restorasyon çalışmasınıda yakından takip ettiklerini söyledi.

Kurumlarla birlikte yeni bir vizyonla çalışmalarını sürdüreceklerine dikkat çeken Vali Buhara, basın mensuplarıyla bir süre sohbet ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.