Bizim Kırşehir Haber Sitesi

VALİ AKIN’DAN EMNİYET KEMERİ HATIRLATMASI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
VALİ AKIN’DAN EMNİYET KEMERİ HATIRLATMASI
342
30 Nisan 2022 - 16:28
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, trafikte emniyet kemeri kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla başlatılan ‘Bayramınız Kemerli Olsun’ isimli kampanya kapsamında sürücülere hatırlatmalarda bulundu.

Jandarma Uygulama Noktasında durdurulan araçlardaki sürücülere ve yolculara özellikle Ramazan Bayramı tatili süresince yaşanacak olan trafik yoğunluğunda emniyet kemeri kullanımının önemini vurgulamak amacıyla İçişleri Bakanlığınca başlatılan “Bayramınız Kemerli Olsun” kampanyası hakkında bilgiler vererek hatırlatmalarda bulundu.

Vatandaşlarımızın varacakları yere sağ salim ulaşması için gerekli tedbirlerin istanbul escort alındığını belirten Vali İbrahim Akın, “Yapılan tüm bu çalışmalarda, yaşanacak kazalarda trafikte can ve mal kayıplarının en aza indirilmesi amaçlanmaktadır. Yollarda yoğunluk yaşandığı bayram günlerinde sürücülerimizden trafik kurallarına uymalarını istiyoruz. Bu vesileyle, tüm vatandaşlarımıza güvenli yolculuklar diliyorum.” dedi.

İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ile İl Jandarma Komutanı J. Alb. Sadık Gülecen’in de yer aldığı sex hikayeleri denetimde, Vali araçlarda bulunan çocuklara içinde bazı materyaller bulunan çanta hediye etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.