Bizim Kırşehir Haber Sitesi

ÜNSAL: ” HÜKÜMET KONAĞININ AKİBETİ, HÜKÜMET KONAĞI”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÜNSAL: ” HÜKÜMET KONAĞININ AKİBETİ, HÜKÜMET KONAĞI”
361
28 Haziran 2022 - 11:29
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal kahvaltılı basın toplantısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Has Bahçe’de yapılan toplantıya; Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Ali Demir, İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik ve il yönetimi katıldı.

Şehrin istanbul escort sorunları hakkında düşüncelerini dile getiren Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, ” İlimizin sorunlarıyla ilgili istişarelerde bulunabilmek, fikirlerinizi alabilmek için bir araya gelelim istedik” dedi.

ÜNSAL: ” HÜKÜMET KONAĞININ AKİBETİ HÜKÜMET KONAĞI”

Hükümet Konağı inşatının belediye yüzünden uzadığını ileri süren Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal, “Hükümet konağının akibeti hükümet konağı. İnşatı Kırşehir Belediyesi iki defa mühürledi. Kaba inşatın tamamlanmasına müsade etmedi. Oranın üzerinden siyaset yapmaya çalışıyorlar. Uzamasının sebebi CHP’li Belediyesi” diye konuştu.

ÜNSAL: ” UYGULAMA OTELİ TAMAMLANACAK”

Bir soru üzerine parti yönetiminde yapılan değişikliğe değinen Ak Parti İl Başkanı Ünsal, ” “Yürütme Kurulunda yapılan revizyon her zaman iyidir. Başlangıçta da bu uygulamayı yapacağımızı söylemiştik. Uygulama Oteli tamamlanacak. Milletvekilimizle birlikte Milli Eğitim Bakanımızı ziyaret etmiştik. Bakanımız bu otelin tamamlacağı sözünü verdi” diye konuştu.

ÜNSAL: ” ERDEMLİ ŞEHİR: KIRŞEHİR”

Saha çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Seher Ünsal, “Biz aslında boş gezmiyoruz. Vatandaslarımızın, esnafımızın, çiftçilerimizin taleplerini alıp ilgili yerlere iletiyoruz. Saha çalışmalarımızı raporlıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızı hanımefendi ile birlikte Ahilik kutlamarına davet ettik. Bu yıl Ahilik kutlamaları daha farklı olacak. Ahiliği sizlerinde desteği ile dünya markası haline getireceğiz. Şehrimizi ülkemizde örnek bir şehir haline getireceğiz. Erdemli şehir: Kırşehir.” dedi.

ÜNSAL: “BELEDİYEYİ TEKRAR ALACAĞIZ”

Başkan Ünsal yarın olacak gibi seçimlere hazır olduklarını ifade eden Ünsal, “Belediyeyi tekrar alacağız. Uyumak, yorulmak ve of demek yok. Benim memleket diye, Kırşehir diye bir sevdam var” şeklinde konuştu.

ÜNSAL: ” MUCUR’UN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR”

TOKİ Evleri, yüzme havuzları, hastane ve alt yapı çalışmalarıyla Mucur’un hak ettiği hizmeti aldığına işaret eden Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, ” Mucur’un çehresi değişiyor” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.