Bizim Kırşehir Haber Sitesi

ÜNSAL, ERKAN VE ARSLAN, YENİ HASTANE İNŞATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÜNSAL, ERKAN VE ARSLAN, YENİ HASTANE İNŞATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
120
05 Mayıs 2023 - 19:48
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Milletvekili adayları Necmettin Erkan ve Dr. Osman Arslan, 400 yataklı yeni hastane inşaat alanında incelemelerde bulundu.

İnşaat alanında açıklama yapan AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Osman Arslan, mevcut hastanenin fiziki koşullarının yetersizliği nedeniyle 400 yataklı yeni hastanesinin inşaatının başladığını belirtti.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi kampüs alanı yanındaki hastane inşaat alanında konuşan Dr. Arslan, “Yeni hastanemiz üniversitemiz ile yakın bir alanda ve entegre olacak. Yeni hastanemiz, Allah izin verirse 3 yıl sonra inşaat bitiğinde Kırşehir’in toplam da 700 yataklı hastanesi olacak. Eski hastane hizmetlerine devam edecek. Fizik Tedavi Rehabilitasyon Hastanemiz de açıldı. İl merkezi kadar ilçelerimizde de yatırımlarımız sürüyor. Mucur, Akpınar, Kaman, Çiçekdağı, Boztepe, Akçakent ilçelerinde yenileşme ve hastanelerimizde düzenleme çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Milletvekili adayı Necmettin Erkan ise AK Parti iktidarları boyunca Kırşehir’e her zaman yatırımların sürdüğünü, kentin gelişimi ve ilerleyişi için yeni projelerin her zaman süreceğini söyledi.

Sağlık alanında önemli fiziki koşulların iyileştirildiğini, AK Parti iktidarıyla yatırım sürecinin devam ettiğini belirten AK Parti Kırşehir İl Başkanımız Seher Ünsal, “Kırşehirliler, yatırımları iktidarımız döneminde aldı ve almaya da devam ediyor. Yeni hastane mevcut hastanenin de yükünü alacak. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum”diye konuştu.

Ünsal, yeni hastane alanı 104 bin 382 metre kare kapalı alan toplamda ise 181 bin metrekare alana sahip olacağı belirtildi.

En gerçek sisli escort kadinlarini burada bulabilirsiniz..

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.