Bizim Kırşehir Haber Sitesi

” ÜLKEMİZDEKİ TÜM MÜLTECİ VE SIĞINMACILARI ÜLKELERİNE GERİ GÖNDERECEĞİZ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
” ÜLKEMİZDEKİ TÜM MÜLTECİ VE SIĞINMACILARI ÜLKELERİNE GERİ GÖNDERECEĞİZ
131
02 Şubat 2023 - 12:22
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Zafer Partisi Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kılıç, iktidar partisi olmaları halinde ülkemizde bir tek sığınmacı ve mültecinin kalmayacağını söyledi.

Türk Milleti’nin hala sığınmacı ve mülteci meselesini özünde kavrayamadığı görüşünü ileri süren Zafer Partisi Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kılıç, ” En basit örneğiyle bugün ülkemize siyasi iktidar tarafından getirilen bu Suriyeli sığınmacılar ve Afganistan’lı mülteciler bu seçim ve bir sonraki seçimlerde oy kullanmaları için anayasaya aykırı bir şekilde, hızla T.C. vatandaşlığı verilirken, gelecekte hızla meclise girip grup kurup partileşecekler” dedi.

Partilerinin iktidar olması halinde tüm mülteci ve sığınmacıları ülkelerine göndereceklerini ifade eden Zafer Partisi Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kılıç, ” Bugünkü HDP VE HÜDA-PAR gibi bölücü partilerin benzerlerini ileride bu Suriyeli sığınmacı ve Afganlı mültecilerin kuracağı bölücü partileri çok escort beylikdüzü göreceğiz.
Bunu görmek için çok zeki olmaya gerek yok, gidişat ve gerçek bu.

” Bu gün bile hükümet eliyle bunların dernek ve vakıfları kuruldu ve destekleniyor. Zafer Partisi bunların farkında ve Türk Halkını uyarıyor. Türk Halkı mevcut cumhur ittifakı ve AKP hükümeti tarafından kandırılıyor.

” Zafer Partisi iktidarında bir tek sığınmacı ve mülteci kalmayacak memleketlerine geri gönderilecek” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.