Bizim Kırşehir Haber Sitesi

SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
76
04 Şubat 2024 - 17:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan mahalli idareler genel seçiminin ilimizde huzur ve güven ortamında geçmesi için alınan tedbirler yapılan toplantıda görüşüldü.

Kırşehir Valisi H. Mete Buhara başkanlığında yapılan değerlendirme toplantısına; siyasi partilerin il temsilcileri, kolluk amirleri, ilgili kurum yetkilileri ve merkez ilçe seçim kurulu temsilcisi katıldı.

Seçimin ilimiz genelinde huzur ve güven ortamında gerçekleşmesi için gereken tüm önlemleri aldıklarını ifade eden Kırşehir Valisi H. Mete Buhara, “ İlimiz genelinde seçim güvenliğine ilişkin sürecin takibi ve koordinasyonu için Valiliğimiz GAMER bünyesinde İl Seçim Koordinasyon Merkezi ile ilçelerimizde İlçe Seçim Koordinasyon Merkezleri kurulmuş, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğümüz bünyesinde Seçim Harekat Merkezleri aktif hale getirilmiştir.

“31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçiminin Ahi Kentimiz Kırşehir’e yakışır şekilde bundan önceki seçimlerde olduğu gibi yine demokratik olgunluk içerisinde, demokrasi bayramı anlayışı çerçevesinde gerçekleşeceğine inanıyor, bu vesile ile 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinin ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.