Bizim Kırşehir Haber Sitesi

ÖZ: ” ÇANAKKALE ZAFERİMİZ BİR KAHRAMANLIK DESTANIDIR”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÖZ: ” ÇANAKKALE ZAFERİMİZ BİR KAHRAMANLIK DESTANIDIR”
207
18 Mart 2022 - 13:23
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MÜSİAD Kırşehir Şube Başkanı Ömer Ali Öz, Çanakkale Zaferi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Çanakkale Zaferi’nin tarihimizdeki öneminden bahseden MÜSİAD Kırşehir Şube Başkanı Ömer Ali Öz, “Şanlı tarihimizdeki kahramanlık destanlarından biri de Çanakkale Zaferidir”dedi.

Çanakkale Zaferi’ nin bir kahramanlık destanı olduğuna dikkat çeken MÜSİAD Kırşehir Şube Başkanı Ömer Ali Öz, “Bütün dünyayı şaşkınlık içinde bırakan gerçek bir iman ve eşsiz bir kahramanlık destanıdır. Vatan ve bağımsızlık aşkıyla, tarihe altın harflerle nakşedilen destansı mücadelenin, Çanakkale Zaferinin 107. yıldönümünü idrak etmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Çanakkale Zaferi’nin Kurtuluş Şavaşı’na meşale olduğuna işaret eden MÜSİAD Kırşehir Şube Başkanı Ömer Ali Öz mesajında özetle şu görüşlere yer verdi: ” Biran bile tereddütte kapılmadan, canlarını seve seve feda ederek ‘Çanakkale geçilmez’ dedirten, kahraman gazilerimiz ve aziz şehitlerimiz; milletimizin vatan, bayrak, istiklal ve hürriyetleri uğruna neler yapabileceğini tüm dünyaya göstermişlerdir. Bu eşsiz zaferle ortaya konulan sarsılmaz vatan sevgisi ve millet olma bilinci, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde nihai zafere ulaşılan Kurtuluş Savaşı’na da meşale olmuştur.

” Aziz şehitlerimizden aldığımız ilhamla, aynı şuur ve inançla, mukaddes emanetinizi daha yükseklere taşıma gayreti verirken, diğer yandan bizi millet yapan yüksek değerlerimizi daima canlı tutmaya ve yüceltmeye devam edeceğiz.

” Bu duygu ve düşüncelerle; 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 107. yıldönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, milletimize bu eşsiz zaferin gururunu yaşatan, vatanımız, bağımsızlığımız, milli birlik ve bütünlüğümüz uğrunda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.