Bizim Kırşehir Haber Sitesi

MUCUR’A “MİLLET BAHÇESİ” HAYIRLI OLSUN…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MUCUR’A “MİLLET BAHÇESİ” HAYIRLI OLSUN…
167
16 Şubat 2022 - 21:46
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u Ankara Milletvekili Hacı Turan ile ziyaret ederek Mucur’a yapılacak olan Millet Bahçesi’nin ihalesinin sonuçlandığı evrakı teslim aldıklarını açıkladı.

20 milyonluk bir yatırımın Mucur Halkı’nın hizmetine sunulacağını bildiren Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, “Bugün gururluyuz. Mucur için bir projeyi daha hayata geçiriyoruz” dedi.

Proje hakkında bilgi veren Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, “Projemiz ile ilgili bilgiler Kırşehir İli, Mucur İlçesi, Yenice Mahallesinde Millet Bahçesi yapılması planlanan 926,927,928,929,930,931,932,933 adalar yer seçim kriterleri arasında olup, 44.011,50 m² lik alanı escort istanbul kapsamaktadır. Mesai mefhumu gözetmeden “Devlet Milletinin” yanında parolasıyla çıktığımız bu yolda, gelecek nesillerin daha yeşil ortamlarda yaşamasına imkân sağlamak, Mucur genelinde kişi başına düşen yeşil alan miktarını 15 metrekareye çıkarmak için yapımına başlanacak millet bahçesinde yürüyüş, bisiklet ve gezinti yolları, çocuk oyun alanları, spor alanları olacak.

“Tema ve meyve bahçelerinin bulunacağı millet bahçeleri, bitki ve peyzajı ile Mucur’a yeni soluk getirecek. Bu projede bizlere desteğini esirgemeyen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Murat Kurum Bakanımıza, TOKİ Başkanı Sayın Ömer Bulut’a, AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli ve Mucur’umuzun evladı Ankara Milletvekili Sayın Hacı Turan’a teşekkür ederim”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.