Bizim Kırşehir Haber Sitesi

MUCUR BELEDİYESİ 1 LİRA 25 KURUŞTAN EKMEK ÇIKARIYOR

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MUCUR BELEDİYESİ 1 LİRA 25 KURUŞTAN EKMEK ÇIKARIYOR
180
19 Mart 2022 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Mucur Belediyesi’ne bağlı Halk Ekmek Fabrikası vatandaşlara Türkiye’nin en ucuz ekmeğini üretiyor. Halk Ekmek 1 lira 25 kuruştan halka hem kaliteli hem de uygun fiyata ekmek satışı yapıyor.

Göreve geldikten sonra 2019 yılında ilk icraatlarının Halk Ekmek Fabrikasını faaliyete geçirmek olduğunu hatırlatan Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, ” Günlük 5 bin civarında ekmek üretiyoruz. Biz Mucur Belediyesi olarak halkımıza ekmeği 1 lira 25 kuruştan halkımızın hizmetine sunuyoruz” dedi.

Mucur Belediyesi olarak vatandaşlara kaliteli ve ucuz ekmeği buluşturduklarına dikkat çeken Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, “Zaman zaman basından izlediğimiz kadarıyla bazı ekmek fiyatları ve un fiyatlarında bazı algı operasyonu ataşehir escort bayan yapılıyor. Biz bu algı operasyonlarına inanmadan AK Belediyeciliği’ne uygulayarak halkımızın hizmetine sunuyoruz. İlçemizde un fabrikaları var. Bu fabrikalar bizlere unu uygun şekilde veriyor. Bizde uygun şekilde vatandaşımıza vererek, halkımıza uygun ve kaliteli ekmeği buluşturuyoruz.

“Biz bu ekmeği yaparken de burada görevli yetkili arkadaşlara bir talimatım oldu. Bir araştırma yapın. “Türkiye’de kim ne fiyata ekmeği veriyor?” diye. Bizde ona göre fiyatımızı bir bilelim istedim. Allaha şükürler olsun ki araştırmamız sonucunda ekmeği hem kalite ve hem de fiyat olarak ekmeği en güzel şekilde halkımıza sunuyoruz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.