Bizim Kırşehir Haber Sitesi

MİMAR YUSUF YAĞMUR MHP’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MİMAR YUSUF YAĞMUR MHP’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
129
07 Eylül 2023 - 11:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir Belediye Meclis Üyesi Mimar Yusuf Yağmur, mahalli idareler seçimlerinde Kırşehir Belediye Başkanlığı için MHP’den aday adayı olduğunu açıkladı.

YAĞMUR: “PARTİMİZDEN VE HALKIMIZDAN İCAZET İSTİYORUM”

Aday Tanıtım Toplantısı düzenleyen Belediye Meclis Üyesi Mimar Yusuf Yağmur aday olma gerekçelerini açıkladı. Belediye Başkanı seçilmesi halinde yapmayı düşündüğü çalışmalar hakkında da bilgi veren Mimar Yusuf Yağmur, “Üç Hilali Kırşehir’de dalgalandırmak ve yeni bir Kırşehir için partimizden ve sizlerden icazet istiyoruz. Rabbim nasip eder bu görev bize verilirse, güzellikler içerisinde insanlara dokunarak hayırlı işler yaparak belediyeyi üç hilale teslim etmeyi düşünüyoruz” dedi.

YAĞMUR: “DAHA GÜZEL BİR KIRŞEHİR İÇİN ÇALIŞACAM”

MHP’nin Kırşehir Belediyesi özlemi içerisinde olduğunu dile getiren MHP Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Yusuf Yağmur, “Eğitim ve kültür şehri olan Kırşehir’i ilerleyen süreçte daha güzel yerlere getirip insanlara saygı, sevgi ve emek dolu bir Kırşehir için elimden gelen çabayı gösterecem” diye konuştu.

BAŞKAN KILIÇ: “ÜÇ HİLALİ BELEDİYENİN BURÇLARINA HEP BERABER DİKECEĞİZ”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türkiye’de marka olduğunu söyleyen İl Başkanı Arif Kılıç ise konuşmasında, “Siyaset de göz yaşı, kan, cezaevi, idam her şey var. Allah izin verirse inşallah 1994 de aldığımız ve 2004’te bıraktığımız Belediye Başkanlığını inşallah 2024’te yapılacak mahalli idareler seçiminde üç hilali belediyenin burçlarına hep beraber dikeceğiz. Bu, Yusuf olur, Mehmet Olur, Ahmet Olur. Önemli olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin üç hilalini belediyeye asmaktır. Onun için de böyle bir medeni cesaret gösterip, ben de üç hilale hizmet etmek istiyorum deyip, bütün varını yoğunu ortaya koyarak bizlerle beraber olmak isteyen değerli kardeşim Belediye Meclis Üyemiz Yusuf Yağmur’a hepinizin huzurunda teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.