Bizim Kırşehir Haber Sitesi

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALPASLAN: “ONLAR BİZİM TEMİNATIMIZDIR”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALPASLAN: “ONLAR BİZİM TEMİNATIMIZDIR”
160
21 Ocak 2022 - 10:05
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
  1. KIRŞEHİR – Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan yarıyıl tatili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Ögrencilere kitap okuyacakları eğlenceli ve güzel bir tatil geçirmeleri temennisinde bulunan Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, ” Karnenizdeki notlar ne olursa olsun, umudunuzu, cesaretinizi, çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı hep diri tutmanızı temenni ediyorum. Dünyayı daha güzel hale getirebilmenin en etkili yolu iyi ve güzel şeyleri insanlara aşılamak, bilgi ile cehaleti yok etmektir. Bunu başarabilmenin en kolay yolu ise kitap okumaktır. Kitap okuyacağınız eğlenceli ve güzel bir tatil geçirmenizi diliyorum” dedi.

 

Öğretmenlerede seslenen Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, ” Sizler, öğrencilerimizin ruhuna, kalbine, aklına biçim vermek için bıkmadan, usanmadan çalıştınız. Bu çalışma azmini ikinci dönemde de göstereceğinize olan inancım tamdır. Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz çocuklarımız sizlerin eseri olacaktır. Yarıyıl tatilinde dinlenmenizi ümit ediyor, öğrencilerinize de tatili dinlenerek, kitap okuyarak geçirmelerini tavsiye etmenizi diliyorum” diye konuştu.

 

Velilerden çocuklarını sadece aldıkları notlarla değerlendirmemelerini isteyen Milli Eğitim Müdürü Alpaslan, ” Çocuklarınızı sadece aldıkları notlarla değerlendirmeyiniz. Çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak kadar zenginliğe sahip olduğunu unutmayınız. Onlar bizim geleceğimizdir.

 

“Bu duygu ve düşüncelerle geleceğimizin teminatı öğrencilerimizi ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizi tebrik ediyor, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyorum” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.