Bizim Kırşehir Haber Sitesi

MİLLETVEKİLİ ERKAN’DAN YENİ YIL MESAJI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MİLLETVEKİLİ ERKAN’DAN YENİ YIL MESAJI
89
30 Aralık 2023 - 11:26
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Cumhuriyetin 100. yılını idrak ettiğimiz 2023 senesinin hem Türkiye hem de dünya için zor bir yıl olduğunu hatırlatan Ak Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, “Yaşadığımız büyük deprem felaketi ve kuzeyimizdeki Rusya-Ukrayna savaşının yanı sıra özellikle Filistin’de devam eden insanlık dramı hepimizin içini acıtmaktadır” dedi.

Büyük Türkiye hedefine bir adım daha yaklaştığımıza dikkat çeken Ak Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan yeni yıl mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Tüm dünyanın sessiz kaldığı İsrail mezalimine yalnızca Sayın Cumhurbaşkanımız güçlü şeklide tepki göstermekte, mazlum Filisin halkının sesi olmaktadır. 2023’ün son günlerinde Irak’ın kuzeyinde bölücü terör örgütü mensupları ile girdikleri çatışmada kahraman askerlerimizin şehadete kavuşması bizi acı ve yeis içinde bırakmıştır. Bölücü terör örgütünün bu menfur saldırısı Türkiye’nin gerek sınır içerisinde gerekse de sınır ötesinde terör unsurları ile girdiği mücadelenin haklılığını bir kez daha ortaya koymaktadır.
“Hizmet seferberliğine ara vermeden devam etmek ve Büyük Türkiye hedefine bir adım daha yaklaşmak için 2024 yılında da Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, ülkemiz ve milletimiz için her sahada daha çok çalışacağız. Tarihimizden ve geleneklerimizden güç alarak Cumhuriyetimizin 100. yılında geleceğe umutla ve güvenle bakacağız. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizin yeni yılını içtenlikle tebrik eder, milletimiz ve insanlık için sağlık ve mutlulukla dolu geçecek bir sene dilerim.
—-

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.