Bizim Kırşehir Haber Sitesi

MİLLETVEKİLİ ERKAN, BERAAT KANDİLİ MESAJI YAYINLADI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MİLLETVEKİLİ ERKAN, BERAAT KANDİLİ MESAJI YAYINLADI
78
24 Şubat 2024 - 17:25
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan’ın Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Berat Kandilinin manevi yenilenmenin sembolü olduğuna işaret eden Ak Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, “Berat Kandili diğer tüm mübarek gecelerimiz gibi affın, arınmanın, Hakka yönelmenin ve manevi yenilenmenin sembolü olan mübarek bir gecedir” dedi.

Yardımlaşma ve dayanışmanın bu gecelerde daha da arttığına işaret eden Ak Parti Kırşehir Milletvekili Erkan yayınladığı mesajında şunları söyledi:

“Böylesi gecelerde kendi dünyamıza bir yolculuğa çıktığımız gibi millet olarak da büyük bir kenetlenme, yardımlaşma ve dayanışma örneği sergileriz. Ayrıca kandil geceleri insan olarak yaratılmanın manasını bulmak için Yaradan’a yöneldiğimiz, af dilediğimiz, varsa dünyalık ve ahretlik dileklerimizi dillendirdiğimiz, tüm azalarımızla duaya durduğu zamanlardır.

“ Bu duygu ve düşüncelerle günden güne daha da yaklaştığımız 11 Ayın Sultanı Ramazan’ı Şerif’in de habercisi olan Berat Kandilinin, başta milletimiz olmak üzere tüm İslam Alemi’ne ve insanlığa hayırlar getirmesini, milletimizin birlik ve dirliğinin daimi olmasını Cenabı Hak’tan diliyorum.

“ Biz kullar için büyük bir fırsat olan kandil gecelerini en verimli şekilde geçirebilmemiz duası ile Berat Kandilimiz mübarek olsun”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.