Bizim Kırşehir Haber Sitesi

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI YAVUZ, ” AŞK İLE ÇALIŞAN YORULMAZ” SLOGANIYLA YOLA ÇIKTI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI YAVUZ, ” AŞK İLE ÇALIŞAN YORULMAZ” SLOGANIYLA YOLA ÇIKTI
135
20 Mart 2023 - 22:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan seçimler için geri sayım devam ederken, İşadamı Mehmet Yavuz’da adaylık için Ak Parti’ye başvurusunu yaptı.
YAVUZ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI
Neşet Ertaş’ın ‘ Aşk ile çalışan yorulmaz’ sloganı ile yola çıktıklarına işaret eden Ak Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Mehmet Yavuz, ” Bu kentte doğan, burada büyüyen, bu kentte ticaret yapan ve bu kentte hayatını sürdüren bir evladınız olarak niyet hayırsa, akıbet hayır olur düşüncesiyle 2023 Türkiye Yüzyılı vizyonuyla çıktığımız bu yolda AK Parti’den Kırşehir 28. Dönem Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu yaptım” dedi.
YAVUZ : ” AHİLİK KÜLTÜRÜNÜ ÖN PLANA ÇIKARACAĞIZ”
Ahilik kültürünü tanıtarak şehrimizi turizmde ön plana çıkaracaklarına dikkat çeken Milletvekili Aday Adayı Mehmet Yavuz, ” Şehrimizdeki gerek tarımda gerekse hayvancılıkta sıkıntıların aşılması için var gücümle çalışacağım. Organize Sanayi Bölgemizin büyümesi, altyapısı ve bu genişleme ile beraber yeni fabrikaların kurulması, bu fabrikaların üretmiş olduğu ürünleri daha kolay ve hızlı bir şekilde pazara sunması için gereken altyapının oluşturulmasını sağlayarak şehrimizdeki kısıtlı olan iş olanaklarını fazlalaştırmak için mücadele vereceğim” diye konuştu.
YAVUZ: ” KIRŞEHİRLİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE GETİRECEĞİZ”
Kırşehir’i kalkınmada öncelikli iller kapsamına tekrar aldırarak, vergi, ssk, bağ-kur, enerji ve yatırımlarda avantajlı hale getirmek için ellinden gayreti göstereceğini belirten Milletvekili Aday Adayı Yavuz, ” Ahi Evran-ı Velî’nin Hak ile sabır dileyip bize gelen bizdendir, akıl ve ahlak ile çalışıp bizi geçen bizdendir, sözünü düstur edinerek azimle çalışacağız” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.