Bizim Kırşehir Haber Sitesi

MAHMUT SAMİ DOĞANCI, 40 MAKRO PROJE İLE AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
MAHMUT SAMİ DOĞANCI, 40 MAKRO PROJE İLE AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
118
24 Kasım 2023 - 22:39
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Eski Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Sami Doğancı, Ak Parti’den Kırşehir Belediye Başkanlığına 40 makro proje ile aday adaylığını açıkladı.

2013 yılından bu yana Ahi Evran Üniversitesinde öğretim görevlisi olan akademisyen olarak görev yapan Ak Parti’den Kırşehir Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Mahmut Sami Doğancı, belediye başkanı seçilmesi halinde yapmayı düşündüğü projeler hakkında bilgi verdi.

Polemiklerden, çatışmalardan uzak durarak bir çalışma yürüteceklerini ifade eden Ak Parti Kırşehir Belediye Başkan Aday Adaýi Mahmut Sami Doğancı, 40 makro projesini anlattı.

Halkla yüz yüze ve yüzde 100 iletişim perspektifiyle kapı ve gönüllerini halka açacaklarına dikkat çeken Ak Parti Ķırşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mahmut Sami Doğancı, ” Gönüllerin hizmetcisi ruhuyla ve duygusuyla hizmet etmeye gayret edeceğiz” dedi.

DOĞANCI: ” TEMİZ EKİP TEMİZ BELEDİYECİLİK”

Belediyeyi kazanması halinde belediyeyi adaletle, bilimle, sevgiyle ve disiplinle yönetmeye çalışacaklarına işaret eden Ak Parti Kırşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mahmut Sami Doğancı, ” Birinci önceliğimiz eser belediyeciliği olacak. Önce eğitim ve önce üretim 2 temel değerimiz olacak. Belediyecilikte başarı ekip işidir. Temiz ekip, temiz belediyecilik ana eksenimiz olacak. Kararlı ve süratli kadrolar ancak işi ehline verdiğinizde gerçek olur” diye konuştu.

DOĞANCI: ” KIRŞEHİR’İMİZİ DAR ALANA HAPSETMEYECEĞİZ”

Kırşehir’i Kızılırmak ile bütünleştirme projesini devreye sokacaklarını vurgulayan Belediye Başkan Aday Adayı Doğancı, ” Kırşehir’i dar alana hapsetmeyeceğiz ve imar sınırını genişleteceğiz. Bu genişlemeyi deprem gerçeği ve bilimsel istişareler çerçevesinde bazı noktalara doğru genişleteceğiz. Kırşehir’i açık hava müzesine dönüştüreceğiz. Dikey değil yatay mimari ile şehrimizi büyüteceğiz. Şehrimizi açık hava müzesine dönüştürme gayretlerinin bir işareti olarak dış cephe düzenlemelerine ağırlık vereceğiz. Ahi aşevi aslında Ahiliğin yüzyıllarca devam eden geleneğidir. Bunu yeniden ihya edeceğiz. Kırşehir’in makus talihi ancak yatırımlarla aşılır. Biz işadamlarını beklemeyeceğiz. Belediye olarak bu şehir için büyük işadamlarını ziyaret edip onları yatırıma davet edeceğiz.” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.