Bizim Kırşehir Haber Sitesi

KIRŞEHİR’E SAVUNMA SANAYİ MÜJDESİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
KIRŞEHİR’E SAVUNMA SANAYİ MÜJDESİ
68
27 Mart 2024 - 19:08
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler’in ziyareti sonrası şehre savunma sanayi kurulacağı müjdesini paylaştı.

Sosyal medya hesabından müjdeli haberi kamuoyu ile paylaşan Milletvekili Necmettin Erkan, “ Milli Savunma Bakanımızın destekleriyle şehrimize savunma sanayi kurulacağının müjdesini paylaşmak istiyorum” dedi.

Öte yandan ise AK Parti Teşkilatlarının seçime hazır olduğunu dikkat çeken Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal ise, Kırşehir Halkı’nın yükselen değerlerle sandık başına gideceğini söyledi.

AK Parti’nin belediyecilik anlayışını bildiğinin altını çizen Ak Parti İl Başkanı Ünsal, “Şehrin özlemle beklediği projeler bir bir hayata geçecek. İnsan, istihdam ve şehir odaklı hazırlanan projelerde ana amacımız; Kırşehir’in gelişen ve vizyoner yönünü ortaya koymaktır. Bizler; belediyecilik anlayışında şehri yeni baştan inşa ederek neler hayal edildiğinde yapılabileceğini gösterdik. Türkiye Yüzyılı Kırşehir’imiz için de gelişme ve sıçrama döneminin adı olacaktır” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.