Bizim Kırşehir Haber Sitesi

KENDİRLİ, “BULAMAÇLI KAPLICASINI YENİDEN AYAĞA KALDIRACAĞIZ”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
KENDİRLİ, “BULAMAÇLI KAPLICASINI YENİDEN AYAĞA KALDIRACAĞIZ”
304
26 Haziran 2022 - 21:41
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Çiçekdağı İlçesi’nde bulunan Bulamaçlı Kaplıcası”nı yeniden ayağa kaldıracakları müjdesini verdi.

MİLLETVEKİLİ KENDİRLİ VE BAŞKAN HAKANOĞLU BAKAN ERSOY’U ZİYARET ETTİLER

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, beraberinde Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret ederek, Kırşehir ve ilçelerine yönelik bakanlık yatırımları hakkında antalya escort istişarelerde bulundu.

MİLLETVEKİLİ KENDİRLİ: ” ÇALIŞMALARIMIZ SON AŞAMAYA GELDİ”

Çiçekdağı Bulamaçlı Kaplıcaları’nın yeniden inşa ve ihyası için hazırlanan projenin Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından kabul edilmesinden dolayı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a teşekkürlerini ileten Milletvekili Kendirli, “Binlerce yıllık şifa kaynağı Bulamaçlı Kaplıcası’nı yeniden ayağa kaldırmak ve vatandaşlarımızın hizmetine sunmak için çalışmalarımız son aşamaya geldi” diye konuştu.

KENDİRLİ: ” KAPLICAMUZ ŞİFA DAĞITMAYA DEVAM EDECEK”

Hazırlanan proje ile 1400 yıllık bir geçmişe sahip, Sağlık Bakanlığı onaylı kaplıcanın en kısa zamanda yerli ve yabancı turistlerin hizmetine sunulacağı bilgisini veren Milletvekili Kendirli, “Şifa kaynağı Bulamaçlı Kaplıcası’nın daha fazla atıl kalmasına göz yumamazdık. İnşa ve ihya projemiz kabul edildi, Kültür ve Turizm Bakanlığı yatırım programına alındı. En kısa zamanda Bulamaçlı Kaplıcaları yine şifa arayanların merkezi olacaktır” şeklinde konuştu.

KENDİRLİ: ” HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Projeye desteklerinden dolayı Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu’na da teşekkür eden Milletvekili Kendirli, yerel yönetimler ve merkezi hükümet olarak Çiçekdağı’nı, Kırşehir’i kalkındırmaya devam edeceklerini vurguladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.