Bizim Kırşehir Haber Sitesi

İYİ PARTİ’NİN BAŞKAN ADAYI: TİYATROCU-YAZAR VE İŞADAMI UFUK CENGİZ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İYİ PARTİ’NİN BAŞKAN ADAYI: TİYATROCU-YAZAR VE İŞADAMI UFUK CENGİZ
186
20 Şubat 2024 - 21:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tiyatrocu-Yazar ve İş Adamı Ufuk Cengiz, İYİ Parti’nin Kırşehir Belediye Başkan Adayı oldu.

Aday tanıtım programına; İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Zafer Satılmış, Merkez İlçe Başkanı Çağatay Dağıstan, İYİ Partili Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, İYİ Parti Eski Milletvekili Adayı ve Eski Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, Kadın Kolları Üyeleri, Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Zafer Satılmış’ın konuşmasının ardından kürsüye gelen Tiyatrocu-Yazar ve İşadamı Ufuk Cengiz, “Sizden biriyim, feleğin türlü sillesini yemiş bir kardeşiniz olarak sizin derdinizi çok iyi bilirim. Müsaade eder, bu kardeşinize yol arkadaşlığı ederseniz, bu güzel yolu benimle birlikte yürürseniz ben bu şehrin, güzel memleketim Kırşehir’in Belediye Başkanlığına talibim” dedi.
Aday olma gerekçelerini açıklayan İYİ Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Ufuk Cengiz, “ Hayallerimle, projelerimle geleceğinize ışık olacağım. Dikenli yollardan önce ben geçip sizin için o yolları gül bahçesine çevireceğim. Ben Ufuk Cengiz, sizin nazarınızda bugün burada bu nefesi paylaşmamızı nasip eden Allah’a söz veriyorum. Çalışacağım, başaracağım. Ve geriye dönüp bakınca şükredeceğim. Hep birlikte şükredeceğiz” diye konuştu.

Belediye Başkanı seçilmesi halinde yapacağı çalışmalar hakkında da bilgi veren İYİ Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Ufuk Cengiz şunları söyledi: “ Şöyle bir algı var insanlar arasında A partisinin belli bir oyu var B partisinin belli bir kitlesi var. İyi partinin adayı şu kadar oy alsa gene başarılı sayılır diye. O iş öyle değil dostlar. Genel başkanımız Meral Akşener’in liderliğiyle kurulan İyi Parti Türkiye’nin en iyi partisi. Bunu herkes çok kısa zamanda görecek. Diğer partilerin belli bir kitlesi varsa bizim de gençliğimiz var, tarihimizden aldığımız kıymetli öğütlerimiz var. Geçmişi bilmeyen geleceğe yön veremez biz bunu biliyoruz ve gelenekten geleceğe yeni ve aslan gibi bir yol çiziyoruz. Bu yolda her birinizin hem iyi dileklerine hem de güzel gayretlerine ihtiyacım var. Dostunu söyle kim olduğunu söyleyim demişler. Dostum sizlersiniz. Kendinizi nasıl biliyorsanız bu kardeşinizi de öyle bilin, çünkü ben sizden gayrı değilim”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.