Bizim Kırşehir Haber Sitesi

İYİ PARTİ İL BAŞKANI GÖÇEN, EKONOMİK SIKINTILARI ELEŞTİRDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İYİ PARTİ İL BAŞKANI GÖÇEN, EKONOMİK SIKINTILARI ELEŞTİRDİ
166
07 Mart 2022 - 18:18
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, yazılı bir açıklama yaparak ülkemizde yaşanılan ekonomik sıkıntıları eleştirdi.

Son günlerde yaşanan ekonomik sıkıntıları dile getiren İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, “ Ekonomik sıkıntılara rağmen milletin derdi ile ilgilenmeyip kendi yarattıkları suni gündemlerde adlarından söz ettirmeye çalışan Ak Parti ve küçük ortaklarının temsilcileri adeta vatandaşla dalga geçiyorlar” dedi.

TMO önünde oluşan yağ kuyruklarını eleştiren İyi Parti Kırşehir il Başkanı Müfit Göçen, “Ağızlarından bir kez piyasa şartlarından, geçim sıkıntısından bir tek söz çıkmayan muhteremler ancak kendilerini yukarıdaki yetkililerine şirin göstermeye çalışmaktadırlar. Elektrik, doğalgaz faturalarından, günlük zam gelen litresi 20 TL’ yi geçen benzin mazot fiyatlarından, gübreden, kalemden, ayakkabıdan , gıda maddelerinden, ayçiçek yağı almak için TMO önünde kuyruğa giren insanlardan bir kez söz edemeyenler , hükümete en ufak vatandaşın sıkıntısını iletemeyenler esnaftan indirim istiyorlar ama hükümete vatandaşın sakinleştirici ilaçlarla ayakta kaldığını , ilk seçimde kendilerini cezalandıracağını söylemiyorlar. Dostlar alışverişte görsün der gibi kurum ve parti ziyaretleri yapıyorlar. Eğer samimiyseniz, bu milleti düşünüyorsanız beraberce çarşıya çıkıp vatandaşı dinleyip, yetkililere durumu iletelim. Hani siz bu devlet ve millet i çok sevdiğinizi, dertleri sizin çözeceğinizi söylüyordunuz ya? Hodri meydan, ama hiç umudum yok. Yoksa hala dış güçler söyleminize mi yeniden sarılacaksınız. Derdiniz kendi hesaplarınız.Sizde vatandaşın dertlerini iletecek cesaret yok” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.