Bizim Kırşehir Haber Sitesi

GELECEK PARTİSİ’NDEN İYİ PARTİ’YE ZİYARET

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
GELECEK PARTİSİ’NDEN İYİ PARTİ’YE ZİYARET
180
19 Ocak 2022 - 23:04
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

KIRŞEHİR – Gelecek Partisi İl Başkanı Uğur Şener ve yönetim kurulu üyeleri İyi Parti Kırşehir İl Başkanlığını ziyaret ettiler.

Ziyarette Kırşehir’ de ve ülkemizde yaşanan sorunları görüşen parti temsilcileri çözüm yolları üzerinde de ortak görüşleri ortaya koydular ve genel merkezlerine iletme kararı aldılar.

Toplantı sonunda bir açıklama yapan İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen “ Bu Ak Parti ve küçük ortaklarının temsilcileri Kırşehir’de istihdamı sağlayacak, işsizliği azaltacak hiçbir yatırım yapmadı, sadece bina yıkıp, bina yaptılar. Seçimlerde verdiği tren yolu gibi sözlerini unuttular, Valilik Binası yapıyoruz diye müjdeledikleri yatırımı ne yaptığını bilmez şekilde, iddia edildiği gibi yandaş bir kuruluşa vermek için yurda çevirdiler, anlamsız ve mantıksız yeni hastane yapım çalışmaları ve vatandaşın beklentisi dışında her işi karıştırmaları Kırşehirlilerin hizmet beklentilerini boşa çıkardı” dedi.

Başkan Göçen yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Bununla da kalınmamış, esnaf, çiftçi, memur, sanayici, emekli, öğrencilerin taleplerini beklentilerini ekonomik ve sosyal yaşam tarzlarını olumsuz etkilememişlerdir. Bununla kalmayıp, insanlarla alay edercesine hizmet yaptıklarını söylüyorlar. AKP ve küçük ortaklarının bu ülkeye yaptıkları en büyük kötülüklerden biriside insanları ayrıştırıp, her kesimi birbirine düşman etme gayretleridir. Beceriksizliklerini örtmek için böyle davranıyorlar. Ama bunu başaramayacaklar. Biz insanları seviyoruz, siyasi farklılıklar ve onlar bizim kardeşimizdir. Devletimizin güçlü,
milletimizin mutlu olması amacımızdır. Yandaş ve çıkarcılara menfaat sağlayan düzen sona erecektir.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.