Bizim Kırşehir Haber Sitesi

GAZETECİLERDEN YENİ REKTÖR KARAHOCAGİL’E ZİYARET

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
GAZETECİLERDEN YENİ REKTÖR KARAHOCAGİL’E ZİYARET
111
08 Ağustos 2023 - 19:36
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti’nden geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ataması yapılan Ahi Evran Üniversitesinin yeni Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’e bir ziyaret gerçekleştirildi.

CEMİYETTEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu, Bizim Kırşehir Haber Sitesi Sahibi Nurettin Turunç, Kırşehir Memleket Haber Portalı Sahibi Murat Sürmeli, Cemiyet Yönetim Kurulu Üyesi Gürsel Seçilmiş, Kırşehir Pusula Haber Sitesi Sahibi Hüsnü Arıöz ve Kırşehir Anadolu Haber Sitesi Sahibi Serdar Güner’in katıldığı ziyarette Rektör Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’e hayırlı olsun dileğinde bulundular.

ZİYARET SAMİMİ BİR ATMOSFERDE GEÇTİ

Samimi bir atmosferde gerçekleştirilen ziyarette Rektör Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, medyanın öneminden bahsederek yaptıkları çalışmaları Kırşehir Kamuoyu ile paylaşmak için basınla iş birliği içerisinde olacakları söyledi.

Medya mensuplarının ziyaretinden memnun kaldığına işaret eden Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Karahocagil, üniversite ve Kırşehir Kamuoyunu bütünleştirmek için ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini belirtti.

BAŞKAN TURPÇU, REKTÖRE TEŞEKKÜR ETTİ

Öte yandan ise Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu ise, Prof. Dr. Karahocagil’e samimi misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret hatıra fotoğrafını çekiminin ardından sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.