Bizim Kırşehir Haber Sitesi

CUMHUR İTTİFAKINDAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
CUMHUR İTTİFAKINDAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI
136
23 Mayıs 2023 - 23:14
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kırşehir’de Cumhur İttifakı çatısı altındaki siyasi partilerin il başkanları ve üyeleri toplantıda bir araya geldi.

28 Mayıs Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanına bir kez daha vefa göstermenin zamanı olduğuna işaret eden AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, “28 Mayıs’ta Türkiye’nin başarısı için dua edenler, gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimiz, mazlum ve mağdurlar kazanacaktır, inşallah hepimizin bayramı, gurur günü, Türk demokrasisinin şöleni olacaktır. Cumhur İttifakı, bir masa başı anlaşması değildir, yerli ve milli anlayışın bekası için birliğin ve beraberliğin siyasete yansımasıdır. İnşallah Türkiye Yüzyılını hep birlikte omuz omuza inşa edeceğiz. 28 Mayıs Cumhur İttifakı’mıza ve Cumhurbaşkanımıza bir kez daha vefa göstermenin zamanıdır. Rabbim kardeşliğimizi daim eylesin, seçimlerimiz hayırlara vesile olsun” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı rekor oyla tekrar seçeceklerini belirten MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç ise, “Cumhur İttifak adayımız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a kapı kapı, ev ev gezerek oy istedik. 28 Mayıs’ta da hep birlikte sandığa tekrar giderek Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı rekor oyla yeniden seçeceğiz” diye konuştu.

Daha sonra kürsüye gelen BBP Kırşehir İl Başkanı Mustafa Uslu’da Erdoğan’ın, cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turunda en yüksek oran ile seçimi kazanması için partisi ve il teşkilatının var gücüyle mücadele ettiğini söyledi.

Cumhur İttifakı olarak Kırşehir’de gönül gönüle, omuz omuza kardeşlik destanı yazdıklarını ifade eden Ak Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, “Şehrimizi, ülkemizi ve aziz milletimizi Türkiye Yüzyılına hazırlamak için bizler hazırız. Her bir ittifak mensubu yol arkadaşımıza gönülden teşekkür ediyoruz. Bu destanın en şanlı halini, milletimizin destekleriyle 28 Mayıs günü sandık da yaşayacağız” şeklinde konuştu.

Düğün salonundaki programın ardından kalabalık vatandaş ve partililer Cumhur İttifakı seçim bürosuna kadar yürüdü.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.