Bizim Kırşehir Haber Sitesi

CUMHUR İTTİFAKI TEK YÜREK OLDU

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
CUMHUR İTTİFAKI TEK YÜREK OLDU
113
25 Mayıs 2023 - 21:37
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Cumhur İttifakı Ortakları kahvaltılı toplantı ile basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Bir kafede düzenlenen kahvaltılı toplantıya; Ak Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, BBP Kırşehir İl Başkanı Mustafa Uslu, Yeniden Refah Partisi Kırşehir İl Başkanı Bülent Er ve basın mensupları katıldı.

BAŞKAN ÜNSAL: “KAZANAN ÜLKEMİZ OLACAK”

İttifak ortakları ve basın mensuplarına verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, “Milletvekilimizin dün mazbatasını aldık. Şehrimizin hak ettiği yatırımı alabilmesi için elimizden gayreti göstereceğiz. Halkımıza, ittifak ortaklarımıza ve siz basın mensuplarımıza verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Allah’ın izni ile 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanacağız. Kazanan ülkemiz olacak. Güzel bir süreç yönettik. Şehrimiz açısından seçimler adeta bir demokrasi şöleni olarak geçti. Periyodik olarak vekilimizle birlikte sizlerle bir araya geleceğiz” dedi.

BAŞKAN KILIÇ: “TEŞKİLAT OLARAK ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERİYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi olarak ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini belirten MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç ise ikinci tur cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine dikkat çekerek, “14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçilmesi için parti olarak elimizden gelen gayreti gösterdik. 28 Mayıs’ta da teşkilat olarak Erdoğan’ın seçilmesi için tüm gayretimizle çalışıyoruz” diye konuştu.

BAŞKAN ER: “ERDOĞAN DÜŞERSE MAZLUMLAR DÜŞER”

28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine işaret eden Yeniden Refah Partisi Kırşehir İl Başkanı Bülent Er ise, “Sonuna kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanında olacağız Ayrılıkta azap, birlikte hayır vardır. Cumhurbaşkanı Erdoğan düşerse iha’lar, siha’lar, ağır sanayi yatırımları ve mazlumlar düşer” şeklinde konuştu.

BAŞKAN USLU: “MUSA’NIN YANINDA OLMALIYIZ”

Yine ikinci tur seçimlerin önemine işaret eden BBP Kırşehir İl Başkanı Mustafa Uslu’da “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı sevmekle değil, destek vererek katkı sunacağız. Firavuna karşı olmak yetmez Musa’nın da yanında olmalıyız” dedi.

MİLLETVEKİLİ ERKAN: “ BU SEÇİM TÜRKİYEMİZİN VE YENİ YÜZYILININ SEÇİMİ”

‘Şehri sizlerle birlikte yöneteceğiz’ diyen Ak Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan ise şunları söyledi: “Verdiğiniz destekten dolayı sizlere teşekkür ediyoruz. Güçlü olmak ve sanayi devrimlerini devam etmek için cumhurbaşkanlığı seçimlerini almalıyız. Taş üstüne taş koyanın 24 saat yanında olacağız. Biz şehrimizi sizlerle birlikte yöneteceğiz. Tüm ilçelerimizi gezdik. Sorunları tespit ettik. Bunların takipçisi olacağız. Ahilik Haftası içerisinde iş adamlarımızı şehrimize getirerek onları buraya yatırım yapmaya teşvik edeceğiz. Türkiye’nin dört bir yanında Kırşehirli iş adamları var. Onları da buraya getirerek yatırım yapmaya teşvik edeceğiz”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.