Bizim Kırşehir Haber Sitesi

BAŞKAN ÜNSAL, “PKK-HDP BAYRAKLARI DALGALANDIRMA ARZUSU İÇERİSİNDELER”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BAŞKAN ÜNSAL, “PKK-HDP BAYRAKLARI DALGALANDIRMA ARZUSU İÇERİSİNDELER”
106
09 Mayıs 2023 - 21:39
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Irmak Bucağı Aşireti buluşmasında, “PKK-HDP bayrakları dalgalandırma arzusu içerisindeler” diyerek önemli açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun ‘Biletlerini kestiler, gidecekler’ şeklinde açıklamaları bulunduğunu söyleyen AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, “Zatı muhterem dün bir açıklama yapmış belediye başkanı. Demiş ki 14 Mayıs’tan sonra ‘biletlerini kestiler gidecekler’ diyor. ALLAH’ın izniyle, bu milletin feraseti zaten size fırsat vermeyecek. Biz bu toprakları şehit kanlarıyla suladık. Bizim gidecek hiçbir yerimiz yok. Allah’ın izniyle ölürüz biz bu toprakları terk etmeyiz.” dedi.

“ŞER ODAKLARINA FIRSAT VERMEYECEĞİZ”

Bu şer odaklarına asla fırsat vermeyeceğiz diyen Başkan Ünsal, “2023 seçimlerinin önemine değinmek istiyorum. Sizlerde gördünüz şahit oldunuz. Maalesef PKK-HDP bayrakları dalgalandırma arzusu içerisindeler. Bizler buna asla müsaade etmeyeceğiz. Bizler bu vatan uğruna ay yıldızlı bayrak uğruna canlarımızı verdik. Bugüne kadar hep dik durduk. ALLAH’ın izniyle de bu seçimde şer odaklarına fırsat vermeyeceğiz” diye konuştu.

“ŞİMDİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A VEFA BORCUNU ÖDEME ZAMANI”

Bu seçimde Irmak Bucağı Aşireti’nin sandıkları patlatacağını söyleyen AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, “Bildiğiniz üzere Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın son seçimi. Kendisi bir konuşmasında ‘Benim vefa ve veda seçimim’ dedi. Vefa bizlere kıymetli hemşehrilerim. 21 yıldır bu memlekete yapılan hizmetleri görüyorsunuz. Hepiniz bunlara şahitsiniz. Bizlere düşen bu seçimde Dünya Liderine vefa göstermek olacak. Onun yanında duracağız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da destek vereceğiz. Son seçimi. Son seçimi de Allah’ın izniyle ben Irmak Bucağı Aşireti’nin Irmak Bucağı Köyleri’nin sandıkları patlatacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.