Bizim Kırşehir Haber Sitesi

BAŞKAN ÜNSAL: “ AYDINLIK YARINLARIN MÜJDECİSİ OLACAĞINA YÜREKTEN İNANIYORUM”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BAŞKAN ÜNSAL: “ AYDINLIK YARINLARIN MÜJDECİSİ OLACAĞINA YÜREKTEN İNANIYORUM”
129
26 Haziran 2023 - 22:25
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Kurbandan maksat sadakat ve teslimiyet imtihanı olduğuna işaret eden Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, “Paylaşma ve yakınlaşmanın zirveye ulaştığı Kurban Bayramı’na kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Türkiye Yüzyılının ilk Kurban Bayramına kavuşturan Rabbime hamd-ü senalar olsun. Kurbandan maksat sadakat ve teslimiyet imtihanıdır. Kurban Bayramı bizlere; Hz. İbrahim ve Hz. İsmail’in sadakat ve teslimiyetini hatırlatır” dedi.

Bayramların önemine işaret eden Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal yayınladığı bayram mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Bayramlar; dayanışmanın, yardımseverliğin, huzurun ve bereketin yaşandığı, akrabalık ve komşuluk bağlarını kenetleyen, dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu, ihtiyaç sahiplerinin yüzünün gülmesine vesile olan özel günlerdir.

“Dualarla geçirdiğimiz bu bereketli zamanların; güzel ülkemiz, aziz milletimiz ve gönül coğrafyamız için çok daha aydınlık yarınların müjdecisi olacağına yürekten inanıyorum.

“Yola çıkacak sürücülerimize, trafik kurallarına harfiyen uymaları, yola yorgun çıkmamaları, varacakları yere yaklaştıkça dikkatlerini artırmaları çağrısında bulunuyorum. Bayram sevincimizin, maddi kayıplarla, yaralanmalarla, vefatlarla yürek yangınına dönüşmemesi için hep birlikte daha sorumlu davranmamız gerekiyor.

“Bu duygu düşünceler ile başta Kırşehirli hemşerilerimizin ve tüm İslam Âleminin Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, bu bayramın bütün insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.