Bizim Kırşehir Haber Sitesi

BAŞKAN AYDIN: “TÜM ZORLUK VE SIKINTILARIN GERİDE KALACAĞI BİR YIL OLMASINI DİLİYORUM”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BAŞKAN AYDIN: “TÜM ZORLUK VE SIKINTILARIN GERİDE KALACAĞI BİR YIL OLMASINI DİLİYORUM”
115
31 Aralık 2023 - 13:04
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye Kamu-Sen Kırşehir İl Başkanı Yusuf Aydın, yeni yıl mesajı yayınladı.

Oldukça zor geçen ve üzücü olaylara sahne olan bir yılın sonunda, acısıyla, tatlısıyla 2023 yılını geride bıraktığımıza işaret eden Türkiye Kamu-Sen Kırşehir İl Başkanı Yusuf Aydın, “Yeni bir yıla giriyoruz. Her yeni yıl umutlarımızı yeşertiyor, geleceğe dair olumlu beklentilerimizi artırıyor. Bu umut, 2024 yılının daha hayırlı günler getireceğine olan inancımızın taze kalmasına vesile oluyor” dedi.

Akan kan ve gözyaşının en kısa sürede sona ermesini, açlık ve yokluk içinde perişan kalmış mazlumların bir an önce refaha kavuşması temennisinde bulunan Türkiye Kamu-Sen Kırşehir İl Başkanı Yusuf Aydın yayınladığı yeni yıl mesajında şunları söyledi:

“2023 yılının daha ilk aylarında 6 Şubat’ta yaşadığımız tarihimizin en büyük felaketlerinden biri olan depremlerle sarsıldık. Birbiri ardına gelen doğal felaketlerin ardından 7 Ekim’de başlayan ve tüm insanlığın gözleri önünde gerçekleşen, bütün tepkilere rağmen İsrail’in ısrarla sürdürdüğü Gazze katliamı, içimizi acıtıyor. Yılın son günlerinde Pençe Kilit Harekât Bölgesine teröristlerin düzenlediği alçakça saldırılar sonucunda 12 askerimizin şehit olması yüreklerimizi dağladı.

“Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yaşanan olaylar nedeniyle bir yanımızın hep buruk kaldığı 2023 yılının belki de en anlamlı ve en güzel yanı Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş Yıldönümü olmasıydı. Türkiye Kamu-Sen olarak Cumhuriyetimizin 100. yılına yaraşır kutlamalar gerçekleştirdik. Bir asrı tamamladığımız Devletimizin ilelebet payidar olarak, ikinci yüzyılında dünyanın önde gelen ülkeleri arasındaki yerini alması için belirlediği Türk ve Türkiye Yüzyılı hedefine ulaşmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

“Türkiye Kamu-Sen olarak yeni yılda barış içinde bir dünya, daha müreffeh bir Türkiye, daha mutlu bir kamu çalışanı görmek arzusundayız. Akan kan ve gözyaşının en kısa sürede sona ermesini, açlık ve yokluk içinde perişan kalmış mazlumların bir an önce refaha kavuşmasını, şehitlerimizin mübarek kanları üzerinde yükselen devletimizde gözü olan iç ve dış tüm düşmanlarımızın bertaraf edilerek askerimize, polisimize, milletimize kurdukları kahpe tuzakların boşa çıkmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. 2024’ün kamu çalışanlarının ve emeklilerimizin bütün sorunlarının çözüleceği, dünyadaki çatışma ve gerilimlerin sona ereceği, tüm zorluk ve sıkıntıların geride kalacağı bir yıl olmasını diliyorum.

“Bizlerin huzur ve refahı için gerek yurt içinde gerekse yurt dışında cansiperane bir mücadele veren tüm güvenlik güçlerimizin ve vatandaşlarımızın burnunun dahi kanamadan ülkemizin ikinci asrında medeniyet yürüyüşünü daha da güçlü bir biçimde sürdürmesi umuduyla, Allah ülkemizi ve milletimizi her türlü felaketten esirgesin diyor, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, 2024 yılının hayırlar getirmesini temenni ediyorum”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.