Bizim Kırşehir Haber Sitesi

BAŞKAN AYDIN: ” FİNCANCI’NIN KİME HİZMET ETTİGİ BELLİ OLDU”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BAŞKAN AYDIN: ” FİNCANCI’NIN KİME HİZMET ETTİGİ BELLİ OLDU”
141
23 Ekim 2022 - 14:47
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kırşehir Kamu-Sen ve Türk-Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yusuf Aydın , TTB Başkanı Fincancı’ya tepki gösterdi.

Türk hekimleri ile hiçbir alakası olmayan TTB’nin Başkanı Şebnem Korur Fincancı’nın PKK’nın kanalında TSK’yı suçlayıp teröristleri savunmasıyla kime hizmet ettiğini ortaya çıkardığını belirten Kırşehir Kamu-Sen ve Türk-Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yusuf Aydın yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

” TTB Başkanı Fincancı PKK’nın kanalında TSK’yı suçlayıp teröristleri savundu!
Türk Silahlı Kuvvetleri’ne “Kimsayasal silah kullanıyorlar” iftirası atan TTB Başkanı Şebnem Korur Fincancı’nin kime hizmet ettiği belli oldu.

“Türk hekimleri ile hiçbir alakası olmayan TTB’nin Başkanı Şebnem Korur Fincancı yine zırvalamış. Bağlantıları, hizmet ettiği yer ve neyin mücadelesini verdiğini Türk Ordusuna iftira atıp, terör ve teröristlerin yanında saf tutarak göstermiş.

” Kamuoyu gündemine ülkeye ihanet girişimleri ile sıkça gelen bu zevat terörle kahramanca mücadele eden, bu uğurda binlerce şehit veren şanlı Türk Ordusu’na “Kimyasal Silah Kullanıyorlar” diyerek hainliğini çok üst bir noktaya taşımıştır.

” Terör ve teröristlerle yakın ilişki içinde olduğunu da gayet rahatlıkla ifade eden Fincancı, isminde Türk adı geçen bir birliğin başında değil, Yüce Türk Mahkemeleri’nin önünde bulunmalıdır.

“Daha öncede vurguladığım gibi Tıbbiyelilerin kemiklerini sızlatan, 14 Mart ruhunu yok sayan bu anlayış Türk Doktorlarını temsil edemez.
Türk Tabipler Birliği’nin bu yapısı ülke için öncelikli bir sorun, bu yapıdan bir an önce kurtarılması ise milli bir meseledir.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.