Bizim Kırşehir Haber Sitesi

BAŞKAN ADALI: ” GAZETECİLİK FEDAKARLIK İSTEYEN BİR MESLEK”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BAŞKAN ADALI: ” GAZETECİLİK FEDAKARLIK İSTEYEN BİR MESLEK”
147
10 Ocak 2023 - 18:05
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan MHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Ramazan Adalı gazeteciliğin önemine dikkat çekti.

Gazeteciliğin fedakarlık isteyen bir meslek olduğuna dikkat çeken MHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Ramazan Adalı, ” İletişim Fakültesi mezunu olmam hasebi ile gazetecilik mesleğinin bendeki yeri hep farklı başakşehir escort olmuştur.
Gazetecilerimizin, meslek ilkelerini ve Türk milletimizin hassasiyetlerini dikkate alarak, doğru bilgilendirme görevini en güzel şekilde yapacağına ve demokrasimize katkıda bulunmaya devam edeceğine inancım tamdır” dedi.

Gazetecilik; mesaisi bir ömür devam ettiğine dikkat çeken MHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Ramazan Adalı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi:

” Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün dediği gibi “Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdır.”

” Şüphesiz demokrasi haber alma ve ifade özgürlüğüyle güçlenir ve zenginlik kazanır. Bin bir güçlükle mesleklerini icra etmeye çalışan değerli gazetecilerimizin çabaları takdir edilmesi gereken bir durumdur.

“Bu anlamlı günde basın şehitlerimiz ve tüm şehitlerimizi yad ediyor, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, doğru ve tarafsız haberciliği cesaretle sürdüren, ilkelerini ve değerlerini işlediği kalemini toplumun sağlıklı bilgi alması için kullanan, zor şartlarda da olsa gazetecilik ahlakından taviz vermeden görevini yürüten tüm gazeteci arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, sağlıklı mutlu günler diliyorum. Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun “

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.