Bizim Kırşehir Haber Sitesi

AYLIK BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AYLIK BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI
130
13 Kasım 2023 - 21:07
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

31 Mart‘ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisinde de adaylık başvuru süreci başladı.

Sürecin başladığına işaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Arif Kılıç, “Belediye Başkan aday adaylarımız, il genel meclis üyelerimiz, belediye meclis üyelerimizin başvuruları başlamıştır. Belediye Başkan aday adaylarımız genel merkezimizde Mahalli idarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız SADIR DURMAZ beye, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ise il başkanlığımıza, ilçe başkanlıklarımıza müracaat edebilirler. Bu süreçte aday adayı olan Milliyetçi Hareket Partisine katkı sağlamak için ben de katkı sağlamak istiyorum diyen değerli dava arkadaşlarıma, aziz Kırşehirli hemşerilerimize şahsım ve teşkilatlarım adına teşekkür ederim” dedi.

BAŞVURULAR 15 ARALIK’TA SONA ERECEK

Belediye Başkanı, Belediye Meclisi Üyesi ve İl Genel Meclisi Üyeliği adaylığı müracaatlarının 13 Kasım 2023 Pazartesi başlayarak 15 Aralık 2023 Cuma günü saat: 17.00’da sona ereceğine işaret eden MHP İl Başkanı Kılıç, “ Belediye Başkanı Aday Adayları; Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığımıza şahsen başvurarak aday adaylığı formunu dolduracaklardır,
“ Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Üyelikleri için aday adaylığı müracaatlar bağlı bulundukları İl ve İlçe Teşkilâtlarımız tarafından alınacaktır. İstenen evrakları ilçelerde ilçe başkanlığımızdan, ilimizde il başkanlığımızdan öğrenebilinecektir.

“ 31 Mart‘ta yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri ülkemize, şehrimize, aday adaylığı başvurusunda bulunan değerli arkadaşlarımıza Allah hayırlı uğurlu etsin” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.