Bizim Kırşehir Haber Sitesi

AV. BİLGEHAN ALTAŞ, AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AV. BİLGEHAN ALTAŞ, AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
138
15 Mart 2023 - 10:06
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Av. Bilgehan Altaş, Ak Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.
AV. ALTAŞ PARTİSİNİN KURULDUĞU GÜNDEN BUGÜNE BİR ÇOK KADEMESİNDE GÖREV ALDI
Ak Parti’nin kurulduğu günden bugüne bir çok kademesinde görev alan Av. Bilgehan Altaş, ” Kuruluşundan bu yana içerisinde olduğum Ak Partimiz’de; il başkan yardımcılığı, seçim kurulu temsilciliği, İl insan hakları kurul üyeliği son olarak Merkez İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundum. Partim ve teşkilatım tarafından şahsıma tevdi edilen her görevi tüm dava arkadaşlarım ile birlikte hemşehrilerimizin talep ve isteklerinin yerine getirilmesi konusunda ve şehrimizin sorunları ile yakından meşgul olarak çözmeye antalya kepez escort çalıştık. Bu kutlu davanın bayrağını kurulduğu günden bu yana kirletmeden taşımanın onurunu gururunu yaşadım yaşamaya devam edeceğim” dedi.
AV. ALTAŞ: ” KIRŞEHİR’E MİLLETVEKİLİ OLARAK HİZMET ETMEK İSTİYORUM”
14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri için Kırşehir Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Av. Bilgehan Altaş, “İmanın amele dönüştüğü”, Anadolu’nun vatan toprağı olmasında, Osmanlı’nın beylikten bir Cihan İmparatorluğuna dönüşmesinde büyük payı olan Ahiliğin merkezi Kırşehir’ime milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum” diye konuştu.
AV. ALTAŞ: ” ÖNÜMÜZDEKİ YÜZYIL TÜRKİYE YÜZYILI OLACAK”
Milletvekili aday adaylığını kendi sosyal medyasında kamuoyuna duyuran Ak Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Bilgehan Altaş, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ında dediği gibi önümüzdeki yüzyıl Türklerin yüzyılı “TÜRKİYE YÜZYILI” olacaktır. Türkiye yüzyılında Ahilik prensiplerinin; haz ve hız çağında emperyalizmin kıskacındaki insanlık için de bir ümit olacağına yürekten inanıyorum. Bu anlayıştan hareketle; Rabbimin izni, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın tensip ve takdirleri ve siz dostlarımın desteği ile şehrim ve şahsım adına hayırlısını niyaz ediyor, Milletvekili Aday Adayı olduğumu kamuoyu ile paylaşıyorum. Durmak yok yola devam” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.