Bizim Kırşehir Haber Sitesi

AV. AKPINAR, MHP’DEN ADAY ADAYLIGINI AÇIKLADI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AV. AKPINAR, MHP’DEN ADAY ADAYLIGINI AÇIKLADI
204
11 Mart 2023 - 21:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Seçimler için ülke genelinde start verilirken şehrimizden de Av. A. Aydın Akpınar, Milliyetçi Hareket Partisinden Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.
AV. AKPINAR: ” ŞEHRİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM”
Düzenlediği yemekli toplantıyla aday adaylığını açıklayan MHP Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Av. A. Aydın Akpınar, milletvekili seçilmesi halinde Kırşehir ve Kırşehirlileri en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi.
AV. AKPINAR: “ SEÇİLİRSEM BANA BU GÖREVİ LAYIK GÖRENLERİ MAHCUP ETMEYECEĞİM”
Aday olma gerekçekcelerini açıklayan MHP Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Aydın Akpınar, ” İnşallah liderimiz ve teşkilatımız ile hemşerilerimiz, milletimizi vekil olarak temsil etme görevini bana tevdi eder ve Yüce Yaratan da bu görevi bana nasip ederse, verilen görevi bana layık görevleri mahcup etmeyeceğim” dedi.
AV. AKPINAR: “ SORUNLARI VE ÇÖZÜM YOLARINI BİLİYORUM”
Milletvekili seçilmesi halinde yapacağı hizmetleri sıralayan MHP Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Akpınar, “Bir çiftçi ve işçi- memur kenti olan memleketimizin ve ülkemizin hali hazırdaki durumunu, sorunlarını ve çözüm yollarındandı engellerin neler olduğunu en ince ayrıntısına kadar biliyorum. Üniversite öğrencileriyle ilk ve orta öğretim öğrencilerinin yaşadıkları zorlukları biliyorum. Öğretmenlerimizi ve sıkıntılarını biliyorum. Köylerimizde yaşayan hemşerilerimi ve ihtiyaçlarını biliyorum. Sağlık personelini ve sorunlarını biliyorum. Esnaflarımızın, Çİftçi ve Bağ-Kur’luların emekli aylıklarının hesaplanmasında başka verilerin dikkate alınması için ciddi projelerim var. Bunları seçim çalışmalarımız sırasında sizlerle paylaşacağım” diye konuştu.
AV. AKPINAR, 6’LI MASAYI ELEŞTİRDİ
Önümüzdeki aylarda yapılacak olan genel seçimlerde MHP’nin parlamentoda daha güçlü şekilde temsil edilmesiyle devlet yönetiminde bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada büyük hizmetler yapacağına dikkat çeken Milletvekili Aday Adayı Av. Akpınar, 6’lı masayı eleştirdi.
AV. AKPINAR, “ MÜCADELEYİ KAZANMAYA MECBURUZ”
Türk Milliyetçi, ülkücüler ve Cumhur İttifakının Türkiye’nin ve Türk düşmanlarının tüm kirli oyunları bozacak şuur ve iradeye sahip olduğunu vurgulayan Av. Akpınar, ” Galip Erdemin dediği gibi: ‘ Şahıslarımızın elbette değeri yoktur. Ancak Türk Milliyetçilerinin sahneden çekilmesi demek, ölümsüzlüğüne inandığımız büyük Türk Milleti’nin tehlikeye düşmesi demektir. İşte bu yüzden mücadeleyi kazanmaya mecburuz” şeklinde konuştu.
BAŞKAN KILIÇ’TA 6’LI MASAYI ELEŞTİRDİ
Çok sayıda partili ve sendika temsilcilerinin de katıldığı toplantıda MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç’ta bir konuşma yaparak 6’lı masayı eleştirdi. 6’lı masanın oyunlarınu anlatan MHP İl Başkanı Kılıç, bu oyunların yurt dışında bir güruh tarafından yönetildiğine dikkat çekti. Başkan Kılıç son olarak ise Ahi Ocağı ve Türkiye ve dünyaya yayılan Ahilik Teşkilatından bahsetti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.