Bizim Kırşehir Haber Sitesi

ASALET ÇALIŞKAN SABİT VE SEYYAR SATICILAR ODASI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLAD

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ASALET ÇALIŞKAN SABİT VE SEYYAR SATICILAR ODASI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLAD
296
19 Ocak 2022 - 21:32
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

KIRŞEHİR – Kırşehir Sabit ve Seyyar Satıcılar Odası’nın başkanlık seçimi 23 Ocak 2022 Pazar günü yapılacak.

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliğinde yapılması planan ve 286 üyenin oy kullanması beklenen Sabit ve Seyyar Satıcılar Esnaf Odasının Başkanlığı için adaylığını açıklayan Asalet Çalışkan, bütün üyelerinden destek istedi.

 

BAŞKAN ADAYI ÇALIŞKAN: “MESLEKTAŞLARIMIZI EN İYİ  ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ”

Meslektaşlarını en iyi şekilde temsil etmek ve onlarının sorunlarının çözümü için aday olduğunu açıklayan Kırşehir Sabit ve Seyyar Satıcılar Odası Başkan Adayı Asalet Çalışkan, “Çoğu zaman kendinden feragat edip gece gündüz demeden tezgahına açan ve vatandaşlarımıza sebze ve meyveyi getirmek için bir ömrünün yarısını yollarda geçiren pazarcı esnafımızın desteğiyle seçimleri almam halinde meslektaşlarımızı en iyi temsil etmek için çalışacağım” dedi.

 

BAŞKAN ADAYI ÇALIŞKAN:”GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜ”

‘Gün birlik ve beraberlik günü’ diyen Kırşehir Sabit ve Seyyar Satıcılar Odası Başkan Adayı Asalet Çalışkan, “Bizler güçlü sivil toplum kuruluşu olmak istiyoruz. Meslektaşlarımızı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Onların sorunlarının çözümü için var gücümüzle mücadele etmek istiyoruz. Bu hedefle yola çıktık. İnşallah başarılı olacağız” diye konuştu.

 

BAŞKAN ADAYI ÇALIŞKAN:”PAZAR BİR KÜLTÜR VE GELENEKTİR”

Son yıllarda pazarcı esnafının bir çok probleminin olduğuna işaret eden Kırşehir Sabit ve Seyyar Satıcılar Odası Başkan Adayı Asalet Çalışkan, “Pazarcı esnafının güler yüzlü olması, kendini bilmesi, müşteri memnuniyetli odaklı olması gerekir. Meslektaşlarımızın eli, yüzü, giyimi ve hitabeti müşteriye karşı güzel olmalı. Eğer bu şekilde davranılmazsak pazara gelen müşteriye de kaybederiz. Çoğu arkadaşımız bu kurallara uyuyor. Pazarcı esnafı olarak göz önünde olduğumuz için daha dikkatli olmalıyız. Pazar bir kültür ve gelenektir” şeklinde konuştu.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.