Bizim Kırşehir Haber Sitesi

AK PARTİ’DE, MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TEŞKİLAT İLE BİR ARAYA GELDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AK PARTİ’DE, MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TEŞKİLAT İLE BİR ARAYA GELDİ
124
14 Nisan 2023 - 3:26
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal tarafından düzenlenen programda milletvekili adayları, parti teşkilatı ile bir araya geldi.

İl Başkanlığı binasında gerçekleşen toplantıya Başkan Seher Ünsal, Milletvekili Adayları Necmettin Erkan, Dr. Osman Arslan, Merkez İlçe Başkanı Ali Demir, Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer, Gençlik Kolları Başkanı Haydar Bilgin, İl Genel Meclis Başkanı Emre Demirci, belediye ve il genel meclis üyeleri ve teşkilat üyeleri katıldı.

AK Parti’de görev almanın önemine dikkat çeken Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Ünsal, “AK Parti’de görev üstlenmek demek; herhangi bir makam, mevki sahibi olmak değildir. AK Parti’de görev üstlenmek demek; gece gündüz çalışarak ülkesine hizmet etmeye talip olmak demektir” dedi.

14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimleri 2-0 alacaklarını ifade eden İl Başkanı Ünsal, “İki adayımız da bizim gururumuz, ikisi de bizim onurumuz. Allah’ın izniyle bizler bu seçimi 2-0 alacağımıza inanıyoruz. Doğru yolda doğru adamla yürümeye devam edeceğiz. Halkımızın ferasetine güveniyorum. Şehrimizin her köşesine hizmet götüren AK Parti’ye, yine büyük bir teveccühle rekor bir destek verecektir. Türkiye Yüzyılının mimarı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu kutlu yolda birlik beraberlik içinde çalışacağız ve cumhurbaşkanımızı rekor oy ile tekrar cumhurbaşkanı seçeceğiz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.