Bizim Kırşehir Haber Sitesi

AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ERKAN VE ASLAN’DAN İKİNCİ ÜNİVERSİTE MÜJDESİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ERKAN VE ASLAN’DAN İKİNCİ ÜNİVERSİTE MÜJDESİ
183
24 Nisan 2023 - 11:32
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Necmettin Erkan ve Dr. Osman Aslan yerel medya mensuplarıyla kahvaltı basın toplantısıyla bir araya geldi.

Seçimleri kazanmaları halinde yapmayı düşündükleri projeleri kamuoyu ile paylaşan Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Necmettin Erkan ve Dr. Osman Aslan Kırşehir’e ikinci bir üniversitenin kazandırılması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söylediler.

ERKAN VE ASLAN: “ GÜZEL PROJELERMİZ VAR”

Yapacakları çalışmaları gerek parti teşkilatı gerekse Kırşehir’le birlikte birlik ve beraberlik içerisinde yapacaklarına dikkat çeken Ak Parti Milletvekili Adayı Erkan ve Aslan, ” Kırşehir için güzel projelerimiz var. Seçimleri kazanmak nasip olursa inşallah bunları hayata geçirmek istiyoruz” dediler.

ERKAN: “BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

Ahilik ve ikinci bir üniversitenin şehre kazandırılmasıyla ilgili düşüncelerini aktaran Milletvekili Adayı Necmettin Erkan, ” Bu topraklarda yaşadık. Devlette iyi yerlerde bulundum. Milletvekili seçilmem halinde devletteki tecrübemi şehrimize hizmet getirmek için kullanmak istiyorum. İlimize hizmet getirmek istiyoruz. Ahilikle ilgili güzel çalışmalar yapacağız. Ahilikle ilgili bir vakıf kurulmalı. Kutlama organizesi vakıf olarak düzenlenmeli. Ahilikle ilgili bir bürokrat olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde yaptığıma inanıyorum. Seçilmek nasip olursa siyasi ayağı olarak da elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Sanayimizi geliştirmek için çalışacağız. İnsanlarımızın gelir kaynağını artırmak için sizlerle istişare halinde olacağız. Hızlı trenle ne yapmak gerekirse yapmaya çalışacağız. Acilen ilimize yeni bir hal binası yapılması lazım. İlimize ikinci bir üniversite kazandırmak için çalışmalarımız var. Otel sayımızı artırmanız lazım. Turizmin altyapısını oluşturarak şehrimiz turizminin geliştirilmesi lazım. Ben şunun sözünü veriyorum. İl başkanımla, tüm teşkilatımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağımızın sözünü veriyorum. Ana temamız yurt içi ve yurt dışındaki yatırımcıları ilimize çekerek şehrimize yatırım yapmalarını sağlamalıyız” dedi.

DR. ASLAN: “SAĞLIK NEFES ALACAK”

36 yıllık hekimlik hayatının 18 yılını Kırşehir’de geçirdiğine işaret eden Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Osman Aslan, ” Geçmişteki vekillerimizden bayrağı devir alarak hizmetleri kaldığı yerden devam ettireceğiz. 400 yataklı hastaneyi şehrimize kazandırırsak sağlık nefes almış olur. Organize Sanayi Bölgesini genişletme gayreti içerisinde olacağız. Sulu projeye geçmek için çalışmalarımız olacak. Yol genişletme çalışmalarımız olacak. Saygı, sevgi içerisinde her şeye varız” diye konuştu.

Ak Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Av. Ali Demir, Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer, İl Yönetimi ve basın mensuplarının da katıldığı toplantı soru cevapların ardından sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.