Bizim Kırşehir Haber Sitesi

AK PARTİ BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AK PARTİ BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ
100
25 Nisan 2023 - 22:09
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Milletvekili Aday ve Teşkilatı verdiği yemekle birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Kelebek Düğün Salonda verilen yemeğe; Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Ak Parti Milletvekili Adayı Necmettin Erkan ve Dr. Osman Aslan, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve davetliler katıldı.

DR. ASLAN: ” HİZMET BAYRAĞINI KALDIĞI YERDEN DEVR ALACAĞIZ”

Hizmet bayrağını kaldığı yerden devir alacaklarını belirten Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Osman Aslan, ” Şehrimize hizmet edebilmek için göreve talip oldum. Özellikle sağlıktaki problemi biliyorum. Şehrimize bir hastane daha kazandırmak için gayret içerisinde olacağız. Şehrimizdeki eğitim seviyesini daha çok geliştirilmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.

ERKAN: ” TÜM SORUNLARIN TAKİPCİSİ OLACAĞIZ”

Seçim çalışmaları hakkında bilgi vererek konuşmasına başlayan Ak Parti Kırşehir
Milletvekili Adayı Necmettin Erkan, ” İlk önce teşkilatlarımızla bir araya geldik. Teşkilatımızla kucaklaştık. Seçim sürecini çok dar olduğu için belki her kese ulaşamamış olabiliriz. Ulaşamadığımız insanlarımız varsa şimdiden özür dilerim. Sivil toplum kuruluş başkanlarımız kendi demokratik kuralları çerçevesinde çalışacaklar. Biz Neşet Ertaş üstadımızın da tabiri ile biz onların yoldaşı, mecliste gür sesleri olacağız. Bir şehirde gerek sivil toplum örgütleri gerekse yerel medyası ile bir ve beraber olunursa o şehrin aşamayacağı ve çözemeyeceği sorunu kalmaz. İnşallah birlik içerisinde hareket edeceğiz. 14 Mayıs’tan sonra hızlı trenle ilgili ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız. Organize Sanayi, hayvancılık başta olmak üzere tüm sorunlarımızın takipçisi olacağız” diye konuştu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.