Bizim Kırşehir Haber Sitesi

AK PARTİ ADAY ADAYI TANITIMINI YAPTI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AK PARTİ ADAY ADAYI TANITIMINI YAPTI
127
24 Mart 2023 - 22:56
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Kırşehir Teşkilatı, 28. dönem milletvekilliği seçimleri öncesinde partiye başvuru yapan aday adaylarının tanıtımını yaptı.
MİSAFİRLERİ BAŞKAN ÜNSAL KARŞILADI
Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde yapılan tanıtım toplantısında İl Başkanı Seher Ünsal, partililerini ve vatandaşları kapıda ve salon içerisinde tek tek karşıladı.
BAŞKAN ÜNSAL: ” SEÇİMİN ÖNEMİNİ KAVRAYIN”
14 Mayıs tarihinde yapılacak seçimler öncesinde partililerinden kapı kapı gezerek AK Parti’nin icraatlarının anlatılmasını isteyen Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, ‘Yılmayın, bıkmayın seçimin önemini kavrayın. Bu seçim Türkiye’nin geleceği için en önemli seçimlerden birisi bu tarihi seçimde sizlerden kapı kapı gezip hizmet ve icratlarımızı anlatmanızı bekliyorum” dedi.
BAŞKAN ÜNSAL: ” İNSANLARIN GÖNLÜNÜ ALALIM”
İnsanların gönüllerinin alınmasının önemine dikkat çeken Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Ünsal, “Recep Tayyip Eroğdan’nın Türkiye’ye kazandırdıklarını yaptıklarını bıkmadan yorulmadan her fırsatta milletimize ve sevgili gençlerimize anlatmanızı istiyorum. Son derece önemli bir seçime giriyoruz. 21 yılın en önemli ve en hayati aynı zamanda da demokrasi sürecimizdeki en tarihi seçime giriyoruz. 14 Mayıs tarihi millet egemenliğinin milli iradenin sandığın ve demokrasinin zaferini ilan edeceğimiz kayıtsız ve şartsız hakimiyetini ilan ederek ülkemiz ve milletimiz adına dönüm noktası niteliği taşıyan bir seçimdir. 14 Mayıs bugün hala sandık dışı yöntemler arayanların heveslerini kursaklarında bırakacak” diye konuştu.
MİLLETVEKİLİ KENDİRLİ SÜREÇLE İLGİLİ BİLGİ VERDİ
Yapılan hizmetler hakkında bilgi veren Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ise yaklaşan seçim süreci ile ilgili bilgilendirme yaparak Kırşehir teşkilatına milletvekili olmak için başvuru yapan herkesin kıymetli bir değer olduğunu söyledi
Programda milletvekili aday adayları alfabetik sıralamaya göre çağırılarak kamuoyuna tanıtıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.